הפקת סרטונים

מפריד

נפצח קריאייטיב וניצור סרטונים לדיגיטל שיעבירו את האנרגיה שלך ויגרמו לאנשים לרצות לעבוד איתך (מתאים גם לבעלי עסקים שחושבים שאין סיכוי שיעמדו מול המצלמה)

*משפט גנרי שמספר על כמה וידאו חשוב*

מבעלי העסקים
שיוצרים סרטונים תותחים
% 80
אנשים אמרו שלא צריך לדעת לקרוא
אלא רק לצפות בסרטונים
0 מיליארד
מהיועצים העסקיים ״מכריחים״
בעלי עסקים ליצור סרטונים
% 0

ה”הערה” והנתונים ההזוים למעלה הם לא טעות בעריכת הדף, כבר שמענו בכל מקום נתונים ואמירות מפוצצות שמחזקות את מה שאנחנו יודעים – וידאו עובד והוא 🔥. אם לפני כמה שנים בעלי עסקים היו מפיקים 2-3 סרטוני תדמית, הם היו משרתים אותם שנים רבות. היום זה עובד ככה.

שלום סרטוני תוכן, להתראות סרטי תדמית

אני יכול להגזים ולספר לך שסרטי תדמית נעלמו מהעולם, אבל אני חושב שהם פשוט שינו צורה. בעבר סרט שמספר על המוצר ומדבר בשפה מאוד “שיווקי” היה עובר במסננת של הקהל, היום סרטונים כאלו ברשתות החברתיות זוכים לצרצרים בלבד.

בנוסף ההשפעה של סרטון בודד ברשתות החברתיות הוא כמו טיפה אחת קטנה בים, על מנת להשפיע ולגעת בכמה שיותר אנשים נצטרך להיות נוכחים עם וידאו לאורך זמן ובעקביות.

הקהל ברשתות החברתיות רוצה לקבל ערך (ולא בהכרח רק רציני). אם נשאל את עצמנו “למה אנחנו נכנסים לאינסטגרם או לטיקטוק?” כנראה שהתשובות יהיו: להעביר את הזמן, לצחוק, ללמוד משהו חדש, להתרגש ולקבל השראה.

המטרה המשותפת שלנו היא לענות על הצרכים הבסיסים האלו ובמקביל לשווק ולקדם את עצמנו דרך הסרטונים

מה אני מציע?

הפקת סרטונים לדיגיטל שיביאו אותך לידי ביטוי, בקול הייחודי לך ויספרו את הסיפור של העסק שלך כדי שהקהל יבין למה הוא צריך אותך.

השירות כולל בתוכו:

פיצוח ודיוק מסרים לוידאו

סרטון טוב הוא כזה שהצד השני מרגיש שמדברים אליו. כחלק מהפקת הסרטונים נערוך שיחה שבה נבין מי הקהל, מה הכאבים שלו, מה הוא מחפש לשמוע ובהתאם נבנה סל מסרים ישירת אותך גם ליום שאחרי הסרטונים. *במידה וכבר יש לך מסרים, מעולה! נשלב אותם בתהליך כתיבה

כתיבת תסריטים

״תגיד יובל... אתה עובד עם פרומטר? איך אני אזכור את הטקסט ואדבר אותו ביום הצילום? יש לי אישור מהרופא על הזיכרון שלי״ את התסריטים אני כותב בטכניקה שפתחתי שעוזרת לך לדבר טבעי, נינוח וחלק מבלי לזכור את כל הטקסט!

בימוי, צילום ועריכה

שנדבר תכלס? ביום הצילום אני איתך, עוזר לך לעמוד מול המצלמה ולהעביר את האנרגיות שלך, עובד איתך על הגשת הטקסטים ודיבור שוטף. בסיום היום הצילום נערוך את הסרטונים אני ואישתי (בכל זאת עסק בוטיק)

במקביל להתהליך חשוב לי לתת לך את הכלים הבאים:

טיפים לכתיבת תסריטים באופן עצמאי

כלים לעמידה נינוחה ובטוחה מול המצלמה

למצוא את המקום המושלם אצלך לצילום סרטונים

הדרכת צילום עם הציוד שברשותך

לתת לך ביטחון ליצור סרטונים בכוחות עצמך

על תהליך העבודה

01 קרייאטיב וכתיבת תסריט
סרטון טוב הוא כזה שמעביר אותך - את האישיות והאנרגיה בצורה האותנטית שיש לצד העברת מסרים בצורה פשוטה - כלומר להעביר דרך הסרטון את הערך שלך, השירות/מוצר בצורה שהם יביניו מה הם יקבלו ולמה הם חייבים אותך.
לפני יום הצילום נערוך פגישת תוכן בה נפצח את הקריאייטיב והשפה של הוידיאו ונכתוב את התסריטים לסרטונים בצורה שתגרום לך להישמע טבעי ובעיקר להוציא החוצה את האנרגיות שלך.

בשלב זה אתן לך כלים וקרייאטיבים נוספים גם ליום שאחרי העבודה המשותפת. המשימה שלי להנגיש לך את הכלים לכתיבת תסריט לוידאו (ששונים מכתיבה שיווקית לסושיאל).

*ברמה האישית: חשוב לי להכיר אותך וליצור חיבור לפני היום צילום כדי שהוא יהיה כיף ובאווירה נינוחה.
A
02 יום צילום
ציוד מקצועי ועריכה הוליוודית לא יהפכו את הסרטונים שלנו לטובים יותר ברשתות החברתיות. חשוב לי לבחור את הכלים שישרתו את המטרה - ליצור חיבור עם הקהל. בגלל זה לא תראו אותי מגיע עם הרמות ציוד מקצועי (שבעיקר מנפח את האגו).

סרטונים לסושיאל חייבים להצטלם בטלפון! (כן אמרתי את זה!). הקהל (ואנחנו) רוצים לצפות ב״חברים שלנו״, צילום מהוקצע מידי יגרום לנו כצופים להרגיש שזו פרסומות. ב-Meta (החברה של פייסבוק ואינסטגרם) תבעו לזה מונח: People First.

אני איתך. כבמאי ומי ששבר בעצמו (ועדיין שובר) את החסם מעמידה מול מצלמה, במהלך יום הצילום אני רואה אותך: אני כאן כדי לתת לך כלים לזכור את הטקסט, להעביר אותו בצורה נינוחה וטבעית, לדעת מה עושים עם היידים ובעיקר להעביר את האנרגיות שלך גם מול המצלמה.
*במידה והסרטונים לא מיודעים לרשתות החברתיות - יום הצילום יערך עם ציוד מקצועי מתאים.
A
03 עריכה
בעולם הקולנוע והטלוויזיה יש מונח שנקרא: ״לשבור את הקיר הרביעי״, שמתייחס למצב שבו השחקן מתנהג בצורה שמבתטאת מודעות להיותה נצפית על ידי הקהל - שהוא הקיר הדמיוניו שמפרדים בינהם.

עכשיו בואו… אנחנו לא שחקנים 🙂, עם זאת בעולם הדיגיטל חשוב לנו לשבור את הקיר הזה ולהיות מודעים אליו כדי ליצור חיבור עם הקהל ולהפוך את חווית הצפיה שלו לנעימה וכזאת שתגרום לו לרצות לקבל מאיתנו עוד!

וזו המומחיות שלי בעריכה. את הסרטונים אני עורך ושולח אלייך באריזת מתנה וירטואלית עם כמה תוספות לצד הסרטונים: תמונת קאבר לכל סרטון ו-2 סרטוני הדרכה: איך מפרסמים את הסרטון ואיך מקדמים אותו באינסטגרם (קידום תוכן בלבד).
A

שנכיר?

מפריד

הצעד הבא הוא שנדבר ונבדוק שאנחנו מתאימים ברמת הצרכים והדרישות. הדרך הכי טובה לפנות אליי היא דרך הטופס שכאן 

סרטונים שיצרתי לאנשי מקצוע מדהימים!

היוש, כאן יובל
מעל לעשור שאני עוסק באהבה שלי.

אני יוצר תוכן בוידאו וחי 24/6 את עולם השיווק והסושיאל.

אני כאן כדי לעזור לעסקים להוציא את מי שהם החוצה ולבטא את הייחודיות שלהם.
וידאו, תוכן ושיווק הם ה-כלי שדרכו אפשר לגעת בכמה שיותר אנשים.

יצרתי אלפי סרטונים: החל מעסקים קטנים ועד למותגים ותאגידים ענקיים כמו שטראוס, בית חולים שיבא, עיריית באר שבע, חברות הייטק, רשת 13 (והרשימה עוד ארוכה 😊). 
צברתי המון ידע וניסיון, עשיתי טלוויזיה (למשל סודות מתוקים של קרין גורן), סרטוני יוטיוב, סרטונים ויראליים (וגם לא ויראליים) ועבדתי עם מגוון רחב של עסקים.

לאורך הדרך שמתי שלא משנה עם מי עבדתי – מנכ”לים של חברות גדולות, יוצרי תוכן או בעלי עסקים עם כריזמה ויכולות מדהימות… בום! כשהמצלמה נדלקת, עומד מולי אדם אחר.

תבינו… אני מדבר על אנשים עם ניסיון בעולם הטלוויזיה, יזמים מצליחים, פוליטיקאים, יוצרי תוכן עם מאות אלפי צפיות- מי לא?!

פתאום מתגלים חוסר ביטחון, אי נוחות, תנועות לא רצוניות, בלאק אאוט ובמקרים מסוימים – רגלים קרות שעוצרות אנשים מליצור סרטונים ולפרסם אותם.

איך זה יכול להיות? 

איך יש פער כזה עצום בין היכולת לעמוד מול קהל גדול על במות, פגישות או עבודה אחד על אחד- לבין עמידה מול מצלמה, לצלם ולערוך סרטון ושלא נדבר על לפרסם אותו?

השאלות האלו לקחו אותי למסע שבו חקרתי ופיתחתי שיטות עבודה שעוזרות לאותם בעלי עסקים לעשות את זה – לעמוד מול המצלמה בביטחון, לדעת על מה לדבר ולעניין את הקהל, לצלם ולערוך ולהפיץ סרטונים שלא תפסיקו לקבל עליהם הודעות מאנשים שהצלחתם לגעת בהם בזכות הסרטון.

הדהים אותי לראות איך באמצעות אותם כלים ושיטות מעולם הקולנוע, יצירת תוכן ושיווק, אותם בעלי עסקים התחילו להרגיש בנוח מול המצלמה ופשוט קיבלו רעב להמשיך ליצור סרטונים. הם התחילו להרגיש שהם מצליחים להעביר את מי שהם דרך הוידיאו, ושזה לא דורש מהם הרבה משאבים. 

המסע, המחקר והניסיון שצברתי בעבודה עם מגוון רחב של אנשים ועסקים ב-13 שנים האחרונות הובילו אותי לעבוד עם בעלי עסקים ולעזור להם להוציא את עצמם לאור דרך תוכן ושיווק כשהלב הוא וידאו.

החזון שלי הוא לעזור לעסקים לגעת בכמה שיותר אנשים, להפיץ את הכישרון שלהם הלאה ולשנות את החיים של הלקוחות שלהם בזכות מי שהם.

המשך קריאה

שנכיר?

מפריד

הצעד הבא הוא שנדבר ונבדוק שאנחנו מתאימים ברמת הצרכים והדרישות. הדרך הכי טובה לפנות אליי היא דרך הטופס שכאן

הקמת בית ספר דיגיטלי לפודי

מפריד

הובלתי את האסטרטגיה, התוכן והבימוי של 20 קורסים דיגיטלים עם השפים המובילים בישראל לאתר וערוץ הטלוויזיה פודי.

בפרויקט יצירתי אסטרטגיה וקרייאטיב ל-20 קורסים מגוונים מתוך מחקר שוק לצד הפקת חומרי פרסום וסושיאל.

אסטרטגיה וקריאייטיב בוידיאו לתנועת זהות

מפריד

 בבחירות סבב א׳ בשנת 2019 התמודדה תנועת זהות. במהלך הקמפיין הובלתי את מערך הוידאו והקריאייטיב. במהלך תקופה של חודש וחצי הופקו מעל 35 סרטונים שזכו לחשיפה ואזכורים רבים בתקשורת וברשת.

קרין גורן ׳סודות מתוקים׳

מפריד

עריכת תוכן ובימוי העונה של התוכנית סודות מתוקים. המטרה בעונה הייתה לקחת את עולם הדיגיטל הצעיר, המודרני והקליל ולהנגיש אותו לטלוויזיה.

העונה שודרה ברשת 13 בימי שישי בערב.