קורסים דיגיטלים

מפריד

מעל ל-10 שנים שאני עוסק בתוכן ושיווק כשה-❤️ הוא וידאו.
את כל הידע המקצועי שצברתי ארזתי עבורך לקורסים דיגיטלים, הרצאות והדרכות
שיעזרו לך להביא את עצמך, גם מול המצלמה.

בחרו את הקורס המושלם עבורכם
סינון לפי
חינם
ה-Ai נכנס לחיינו בסערה. אבל איך משתמשים בכלים כמו Chat GPT ביומיום, איך יוצרים תמונות בבינה המלאכותית ואיפה זה יכול להתשלב בחיים העסקיים שלנו?
* כל התשובות בקורס החינמי שלי.
חינם
תוכנית הדרכות על שיווק ותוכן מקיף שיעזור לך לבנות ולחזק את תשתית השיווק של העסק שלך ליום שאחרי המשבר. ולא פחות חשוב אנרגיה, זמן לנקות את הראש ותחושת עשייה חיובית- גם אם זה ל-5 דקות, זה מצוין!
* במיוחד לתקופת המשבר
חינם
איך מצטלמים בעמידה או ישיבה? מה עושים עם הידיים? ומה הדרך הנכונה לעבוד עם טקסט?
* בקורס אתן לך את כל הכלים למצוא את הדרך האישית שלך לעשות את זה!
חינם
נלמד איך לערוך סרטונים ב-InShot בנייד בלי להתסבך. נבין איך עריכה יכולה לשפר לנו את הביטחון בזמן הצילום ולעזור לנו לדבר בצורה שוטפת וחלקה
* הקורס כולל בתוכו סרטון תרגול להורדה
בתשלום
שיטת עבודה שתגלה לך בשעה וחצי איך ליצור סרטונים ב-3 שלבים: תוכן, צילום ועריכה. בסיום תצא עם סרטון לאינסטגרם שמביא אותך לידי ביטוי ושיטה לעשות את זה פעם אחר פעם;
* בלי לרקוד, להצביע או לעשות מניפולציות שלא יהיה לך נוח איתן
חינם
לבעלי עסקים שרוצים לעצב בכוחות עצמם ולגעת בכמה שיותר אנשים עם הכישרון שלהם
* גם אם אין לך חוש עיצוב

היוש, כאן יובל
מעל לעשור שאני עוסק באהבה שלי.

אני יוצר תוכן בוידאו וחי 24/6 את עולם השיווק והסושיאל.

אני כאן כדי לעזור לעסקים להוציא את מי שהם החוצה ולבטא את הייחודיות שלהם.
וידאו, תוכן ושיווק הם ה-כלי שדרכו אפשר לגעת בכמה שיותר אנשים.

יצרתי אלפי סרטונים: החל מעסקים קטנים ועד למותגים ותאגידים ענקיים כמו שטראוס, בית חולים שיבא, עיריית באר שבע, חברות הייטק, רשת 13 (והרשימה עוד ארוכה 😊). 
צברתי המון ידע וניסיון, עשיתי טלוויזיה (למשל סודות מתוקים של קרין גורן), סרטוני יוטיוב, סרטונים ויראליים (וגם לא ויראליים) ועבדתי עם מגוון רחב של עסקים.

לאורך הדרך שמתי שלא משנה עם מי עבדתי – מנכ”לים של חברות גדולות, יוצרי תוכן או בעלי עסקים עם כריזמה ויכולות מדהימות… בום! כשהמצלמה נדלקת, עומד מולי אדם אחר.

תבינו… אני מדבר על אנשים עם ניסיון בעולם הטלוויזיה, יזמים מצליחים, פוליטיקאים, יוצרי תוכן עם מאות אלפי צפיות- מי לא?!

פתאום מתגלים חוסר ביטחון, אי נוחות, תנועות לא רצוניות, בלאק אאוט ובמקרים מסוימים – רגלים קרות שעוצרות אנשים מליצור סרטונים ולפרסם אותם.

איך זה יכול להיות? 

איך יש פער כזה עצום בין היכולת לעמוד מול קהל גדול על במות, פגישות או עבודה אחד על אחד- לבין עמידה מול מצלמה, לצלם ולערוך סרטון ושלא נדבר על לפרסם אותו?

השאלות האלו לקחו אותי למסע שבו חקרתי ופיתחתי שיטות עבודה שעוזרות לאותם בעלי עסקים לעשות את זה – לעמוד מול המצלמה בביטחון, לדעת על מה לדבר ולעניין את הקהל, לצלם ולערוך ולהפיץ סרטונים שלא תפסיקו לקבל עליהם הודעות מאנשים שהצלחתם לגעת בהם בזכות הסרטון.

הדהים אותי לראות איך באמצעות אותם כלים ושיטות מעולם הקולנוע, יצירת תוכן ושיווק, אותם בעלי עסקים התחילו להרגיש בנוח מול המצלמה ופשוט קיבלו רעב להמשיך ליצור סרטונים. הם התחילו להרגיש שהם מצליחים להעביר את מי שהם דרך הוידיאו, ושזה לא דורש מהם הרבה משאבים. 

המסע, המחקר והניסיון שצברתי בעבודה עם מגוון רחב של אנשים ועסקים ב-13 שנים האחרונות הובילו אותי לעבוד עם בעלי עסקים ולעזור להם להוציא את עצמם לאור דרך תוכן ושיווק כשהלב הוא וידאו.

החזון שלי הוא לעזור לעסקים לגעת בכמה שיותר אנשים, להפיץ את הכישרון שלהם הלאה ולשנות את החיים של הלקוחות שלהם בזכות מי שהם.

המשך קריאה