מגזין על שיווק בוידאו, תוכן ודיגיטל

עולם התוכן הפרטי שלי

אסטרטגיה לתוכן שיווקי לאתרים
נהוג לתאר אתרי אינטרנט כ'פנים של העסק'. הם אלו שיוצרים את הרושם הראשוני במפגש שבינינו לבין הגולשים. הם אלו שבכוחם להרשים את אותם גולשים, לדרבן אותם ולהפוך אותם ללקוחות משלמים.
דף נחיתה בוורדפרס – מה הם היתרונות?
דף נחיתה נועד לשם מטרה מאוד ברורה וחשובה: אם כבר הגולש או הגולשת 'נחתו' בו, אז עלינו למצות את הפוטנציאל שלהם ולדרבן אותם כמה שיותר להשאיר פניה ולהפוך להמרה.
איך מוצאים בונה אתרים מומלץ?
המחשבה הראשונה שלכם היא וודאי שאני בונה אתרים בעצמי, וככזה וודאי שגם אפעל לשכנע אתכם לצרוך את שירותיי. אפתיע ואומר כי אינני בונה אתרים במקצועי. אני הרבה דברים אחרים, וזה כן יתקשר למאמר. בלי אותיות קטנות, זהו מאמר מידע בלבד 🙂
סרטוני תדמית לרשתות חברתיות
טבעי שנרצה לפרסם את סרטון התדמית שזה עתה יצרנו עבור העסק שלנו, גם ברשתות החברתיות. תמיד כיף להשוויץ, ומה גם שזה טוב למכירות. אך האם כל סרטון תדמיתי מתאים לפייסבוק, אינסטגרם ודומיהם? אפיון מקדים יאפשר לנו ליצור סרטון יעיל יותר ומכוון מטרה.
סרטוני תדמית להשקת מוצר / שירות
אין דבר מרגש יותר מלסיים לפתח שירות חדש או מוצר שאותו אנחנו רוצים להציע לקהל הרחב. לרוב מדובר לא פחות מה'בייבי' שלנו, דבר מה שאנו מאמינים בו בכל לבנו. תוצאה של ניסיון, מחשבה, יצירתיות והמון תעוזה. עכשיו צריך לבחון כיצד משנסים מותניים ומעניקים לכך את הבמה הראויה.
הקשר בין קידום אתרים לסרטי תדמית
בעולם ה-SEO נהוג להסתכל על התוכן כאל הרכיב המוביל לקידום טבעי בתוצאות החיפוש. האמת? גם במרוצת השנים, ולא משנה כמה גוגל משכללים את עצמם, הם עדיין נשענים על תוכן ואיכותו, איכות אמרנו? כאן הסרטונים נכנסים לתמונה.
שיווק באמצעות תוכן
אם נחשוב על כך לרגע, הדרך הראשונית שבאמצעותה אנחנו מתקשרים עם גולשים במרחב האינטרנטי היא לא אחרת מאשר תוכן. גולשים באופן אינסטינקטיבי, מיד ניגשים אל הכותרת הראשונה, אל הפסקה הראשונה שבאתר, הכיתוב הראשון שבמודעה הממומנת.. ומה קורה אחר כך?
מהו תפקידי כיועץ שיווק דיגיטלי?
בעל ובעלת עסק המבקשים להגדיל עסקאות / לקוחות וכפועל יוצא להגדיל רווחיות, מוכרחים לטפח נוכחות עקבית ברשת. אני וודאי לא מחדש לכם דבר, זאת הרי נוסחה שידועה לכולנו. אך הטריקיות של המרחב הדיגיטלי מצריכה מאתנו אסטרטגיה מדויקת. כאן אשמח להיכנס לתמונה 🙂
מדריך אסטרטגיה שיווקית
לפני שאנחנו רוכשים מכונת כביסה או רכב לשם הדוגמה, אנו עושים אינספור בדיקות, שואלים, מתייעצים, לומדים להבין ולהכיר את המוצר ורק אז פותחים את הארנק. אותו הדבר בדיוק, צריך להתקיים בשיווק הדיגיטלי של כל עסק, קטן וגדול כאחד.
מהי כתיבה שיווקית
בעוד שבימים עברו, מכירה הייתה נסמכת בעיקר על שיווק פרונטלי, כלומר איש מכירות אל מול לקוח פוטנציאלי, הרי שכיום כמעט והכול נעשה מרחוק ובעיקר במרחב הדיגיטלי.
ייעוץ שיווק באינטרנט
שיווק באינטרנט, מדהים לחשוב איך שילובן של שתי מילים בלבד, מביא עמו כל כך הרבה מושגים שונים כמו Roi, לידים, משפך שיווקי ועוד; וכל כך הרבה אפיקים פרסומיים דוגמת: פייסבוק, אינסטגרם, גוגל, תוכן ממומן, משפיעני רשת וגם כאן הרשימה ארוכה וממושכת.
כמה עולה סרטון תדמית?
המילה 'הפקה', גורמת לא פעם ללקוחות מתעניינים לפנות אלי כשהם בטוחים שהם הולכים להוציא אלפי שקלים לכל הפחות. המדריך הבא נועד קודם כל להרגיע 🙂 ניתן למצוא הצעות משתלמות [ממש כאן]! ושנית במאמר אפריד את מרכיבי התמחור לגורמים כדי לסבר מעט את האוזן.
סרטון תדמית קצר
האם סרטון צריך להיות ארוך או קצר? יש כאלו שיגידו לכם נוסחה מדויקת וידבקו בה בכל מחיר, ויש כמוני שיאמרו לכם שהסוד להצלחה איננו טמון באם סרטון יימשך לאורך דקה, שתיים ואפילו שלוש דקות.
הפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים
סרט תדמיתי לבית העסק כבר מזמן איננו נחלתן הבלעדית של חברות גדולות. החל מעסק המבוסס על אדם אחד ועד לעסקים בעלי כמה עשרות בודדות של עובדים, כולם ככולם מתחזקים נוכחות עקבית ברשת. בכוחו של סרטון תדמיתי לייצר רושם ראשוני משמעותי ולדרבן גולשים (שמוצפים בהצעות ממתחרים) להפוך ללקוחותינו החדשים.
צילום סרטי תדמית
במציאות שבה הלקוחות הפוטנציאליים שלנו נחשפים לכמות אדירה של תכנים שיווקיים; סרט תדמיתי הוא אחד מן הכלים השיווקיים היעילים ביותר לעסקים (ובעיקר לקטנים).