הפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים

סרט תדמיתי לבית העסק כבר מזמן איננו נחלתן הבלעדית של חברות גדולות. החל מעסק המבוסס על אדם אחד ועד לעסקים בעלי כמה עשרות בודדות של עובדים, כולם ככולם מתחזקים נוכחות עקבית ברשת. בכוחו של סרטון תדמיתי לייצר רושם ראשוני משמעותי ולדרבן גולשים (שמוצפים בהצעות ממתחרים) להפוך ללקוחותינו החדשים.
הפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים

שאלה שאני פוגש בה לא אחת עם לקוחות מתעניינים היא מדוע אני בוחר באופן כל כך מוצהר להתמקד בעסקים קטנים עד בינוניים.

אני מאמין שזה נובע מה-DNA שלי כבעל עסק בוטיק בעצמו, כך שאני מוצא את החיבור המהיר יותר עם לקוחות שאני יכול להבין ולהזדהות איתם. כשהכימיה טובה, התוצאה היא לא פחות ממעולה.

אני גם יכול לומר לכם במלוא הכנות שהתהליך הצפוי לי ולכם הוא הרבה יותר מהנה מאשר מול חברה גדולה. אין תיווך ואין עובד שמדבר בשמם של מנהלים. זהו תהליך שהוא הרבה יותר אישי, ממש דרך משותפת שמהלכה אנחנו מגדירים ביחד את היעדים שלנו, בונים על בסיסם קונספט, כותבים תסריט והופכים את הכול למציאות ביום (או ימי) צילומים חווייתי.

המון השראה, המון אנרגיות חיוביות ומטרה משותפת אחת שנרקמת לנגד עינינו.

מי אני? האיש שמאחורי המצלמה

שמי יובל מרום, יועץ לאסטרטגיה שיווקית שלובש מספר כובעים שמשלימים את התמונה 🙂

שורשיי נעוצים היטב בעולמות הפקות הווידאו והשיווק באמצעות תוכן. אני מביא איתי ניסיון של למעלה מעשור ביצירת סרטונים שיווקיים לעסקים.

עם חלוף השנים צברתי ניסיון רב בעולמות השיווק הדיגיטליים, עד שזיקקתי אותם למוצרים שאני מציע: הפקות סרטי תדמית וליווי עסקים בבניית אסטרטגיית תוכן שיווקית בוידאו לרשתות חברתיות.

אני בדקה (אפילו פחות), למה אני מאמין כל כך בהפקות וידאו:

לבלוט מעל למתחרים

כיום נפוצה האמרה ש’עסק שלא נוכח בדיגיטל, כאילו ולא קיים כלל’, וכמעט שאין עסק שלא לוקח זאת בחשבון. 

כולנו מודעים לשפע הלקוחות הפוטנציאליים שיכולים לפגוש אותנו בזמן שהם גוללים ומתעדכנים בפייסבוק, טיקטוק ובאינסטגרם, או בעת שהם מחפשים בגוגל ממש אחר השירות המדויק שאנחנו נותנים.

אז עסקים משקיעים את מיטב כספם, מקצים תקציבי שיווק, ובכל זאת – משהו מרגיש קצת מקרטע, מגמגם.

האתגר הגדול נובע לא מן היכולת להופיע בפני הקהלים המדויקים (וגם לזה צריך ידע מקצועי שלא תטעו), אלא מן היכולת שלנו לצוף אל מעל לכל שצף המידע אליו נחשפים הגולשים.

הרי כמה פעמים מצאתם את עצמכם פוגשים במודעה ממומנת בפייסבוק וממשיכים לדפדף מבלי לדעת אפילו מה כתוב בה? אותו עסק ייתכן והחמיץ אתכם, וייתכן גם שאתם החמצתם עסק שנותן שירות מעולה.

וכמה פעמים חיפשתם אחר שירות מסוים בגוגל, נכנסתם ויצאתם בין מודעות שונות עד שהחלטתם להשאיר פנייה? ייתכן וגם כאן, ישנה החמצה הדדית בין שני הצדדים.

בעזרת סרטון תדמיתי אפשר לפרוץ את מחסום האדישות שנוצר בקרב הגולשים; מחסום שנובע לא מכוונת זדון, אלא באמת ובתמים מתוך העובדה שהעין כבר התעייפה מכמויות אדירות של הצעות ומידע.

סרטון שמדבר נכון את השפה של הלקוח/ה, וסרטון שמציג את הדברים החשובים באמת כבר מן השנייה הראשונה – הוא כזה שיתרגם את הנוכחות שלכם בדיגיטל להצלחה.

ברשת אף אחד לא מקדיש מחשבה לגודל העסק

שירות הפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים למעשה מעודד תפיסה הפוכה בקרב הגולשים. עבור אותו גולש או גולשת שיצפו בסרטון שלנו, כל עוד הוא מרשים וקולע למטרה שלשמה הם פגשו בנו, הם מבחינתם רואים עסק מוצלח. לא קטן, לא בינוני ולא גדול.

סטודיו לעיצוב קטן עם סד”כ של 5 אנשים אך עם סרטון מפגיז, יכול לסחוף אחריו חברה גדולה המחפשת שירותי מיתוג, ולסגור עסקה מהסרטים.

אתר מכירות של מוצרי בית המנוהל על-ידי בעל ואישה אך עם סרטון מחשמל, יכול להביא עמו רכישות של אלפי ועשרות אלפי ישראלים מדי חודש.

פירמת עורכי דין חדשה שעוד טרם צברה ניסיון של עשרות שנים, יכולה לסגור לקוח שייתכן ונטה לחפש אחר אנשי מקצוע וותיקים בלבד. הוא מצדו צפה בסרטון, התרשם מהחומר האנושי והבין שהוא נמצא בידיים אחראיות ובטוחות.

סרטון בלבד יכול לעשות את ההבדל?​

כאן אני מאמין שנכנס אחד מן היתרונות המאוד גדולים שלי כמפיק סרטוני תדמית שהוא גם יועץ שיווקי.

צברתי ידע רחב מאוד בשיווק דיגיטלי, בניית אתרים, יצירת תוכן וניהול רשתות חברתיות מול לקוחות רבים ושונים (ראו גם מאמר שכתבתי בנושא הגדלת המעורבות בסרטונים ברשתות החברתיות).

לסרטון יש כוח שיווקי אדיר, אך תמיד טוב לדעת שמכלול הנכסים הדיגיטליים שברשותנו עשוי באופן מוקפד ונכון.

אוכל לתת לכם שירות 360 מעלות, ובו אבדוק יחד אתכם את הנכסים הדיגיטליים שלכם. נבדוק את מצב האתר, נראה אם ישנם היבטים שמומלץ לשדרג מבחינת מסרים כתובים או נראות ויזואלית, האם חסרות הנעות לפעולה עבור הגולשים, ואם הנוכחות שלנו ברשתות החברתיות עונה על המצופה.

נבנה תכנית אסטרטגית מקיפה. אין תיאורטיות. נטו משימות וביצוע כבר מהשלב הראשון.

ואני מזמין אתכם להתייעץ איתי

מעוניינים לדעת יותר על שירות הפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים ובינוניים? רוצים לדעת על השירות המקיף יותר לקבלת חבילת שיווק שלמה? הכל מתחיל בשיחה טובה. 

אני מזמין אתכם להתייעץ איתי בכל שאלה שעולה. ניתן ליצור איתי קשר טלפוני, לכתוב לי בוואטסאפ, או להשאיר לי פנייה ואשתדל לשוב אליכם כבר באותו היום.

ויש גם אפשרות למלא את הטופס הבא ולקבל הצעת מחיר:

לאלו מכם שמתעניינים בתהליך הצפוי, אשמח להפנות אתכם למאמר מקיף שכתבתי בנושא צילום סרטי תדמית. במאמר אני מספר על התהליך שנעבור, מהגדרת המטרות ועד לעריכה.

🎥 מעצים בעלי עסקים דרך שיווק בוידאו
🎙️ פודקאסט: על מה נדבר הפעם
🧠 מכור לסרטוני How To

שנדבר? מצפה להכיר

לחצו כאן עכשיו להתחלת שיחה