הפקות וידאו: הפקת סרטונים לבעלי עסקים

לבעלי עסקים קטנים ובינוניים שמעוניינים להעצים ולבטא עצמם דרך תוכן בוידאו בדיגיטל

איך הפקת סרטונים תעצים את העסק שלי?

מעל לעשור שאני מפיק ומביים סרטונים לעסקים גדולים וקטנים. בעבודה המשותפת עם אני יוצר חוויה נעימה ונוחה כדי שתרגישו טבעי מול המצלמה ואפילו תהנו. אני יוצר סרטונים החל משלב הקריאייטיב ועד התוצר הסופי.

וידאו הוא הכלי הכי חשוב ואפקטיבי שיש לכל עסק קטן במערך השיווק. דרכו תוכלו לייצר רגשות, להעביר מסרים (גם את המורכבים שבהם), לבנות סביבכם קהילה ולמתג את עצמכם כאוטוריטה.

הגירוי הוויזואלי והקולי שווידאו מדויק יוצר אצל הצופה, מאפשר לערכים של העסק לחלחל עמוק יותר ולהישאר שם לאורך זמן משאר האמצעים שעומדים לרשותנו בשיווק העסק.

בעשור האחרון הפקתי וביימתי מאות סרטונים לעסקים, מותגים וערוצי טלוויזיה.

את דרכי התחלתי בדובר צה”ל, ומשם התפחתי כעצמאי. לאורך המסע ספגתי את הכלים המקצועיים שמהווים עד היום בסיס חזק. העבודה עם מגוון רחב של לקוחות עזרה לי להבין שאני ה-איש וידאו לעסקים קטנים ובינוניים. דרך הפקות וידאו וסרטונים אני עוזר לבעלי עסקים להעצים ולבטא את עצמם.

ולמי מכם שחושש מהמצלמה אני לגמרי מבין אתכם. יחד נשבור ביום הצילום את המחסום הרגשי מהמצלמה ואפילו תהנו מכל רגע.

שירותי הפקות וידאו

“מבחינתי אתה פרצת עבורי דרך. משהו שהיה נראה לי בלתי אפשרי הפך לקיים…”

חדל קשקשת: עבודות נבחרות (יש עוד למטה)

זכרו, לעולם לא תמצאו את הוידאו שמתאים לכם. כל סרטון מותאם לצרכים ולדרישות של כל עסק. התפקיד שלי לחבר את הרפרנסים שאתם אוהבים למוצר שתפור בדיוק למידות שלכם.

כדי ליצור סרטונים שיווקיים טובים נדרש ידע מעולמות השיווק, תוכן, קולנוע והתנהגות צרכנים – זה מה שאני מביא איתי לעבודה המשותפת. ההיכרות העמוקה עם עולם העסקים הקטנים גרמה לי לפתח שיטה ייחודית בתהליך הפקת הסרטונים. אני לא רק צלם ועורך – אני יוצר ואיש שיווק שמגיע עם תוצאות מוכחות וניסיון רב.

המטרה שלי ליצור עבורכם סרטונים שישרתו את העסק בכמה שיותר ערוצים.

מחכה לעבוד איתכם על הוידאו בעסק שלך

אשמח לבדוק את האפשרות לעבוד יחד. למידע אודות שירות הפקות וידאו אפשר לכתוב לי בוואטסאפ, במייל או לצלצל אלי. מחכה לשמוע מכם.

ליצירת קשר ומידע נוסף השאירו פרטים

אפשר לשלוח הודעה

לחצו כאן עכשיו להתחלת שיחה