סרטון תדמית קצר

האם סרטון צריך להיות ארוך או קצר? יש כאלו שיגידו לכם נוסחה מדויקת וידבקו בה בכל מחיר, ויש כמוני שיאמרו לכם שהסוד להצלחה איננו טמון באם סרטון יימשך לאורך דקה, שתיים ואפילו שלוש דקות.
סרטון תדמית קצר

הכוח של סרטוני תדמית נעוץ בחולשה של האינטרנט ואני אסביר: הגולשים, או שנכנה אותם הלקוחות הפוטנציאליים שלנו, הם איך נאמר זאת בעדינות… עם חסר סבלנות. ממש בלשון המעטה.

מחקרים סטטיסטיים רבים שנערכו בתחום מצביעים על זמני חסד של שניות ספורות, ובמהלכן הגולשים מראים בנו התעניינות וחורצים את גורלנו – האם שווה להמשיך ולהעמיק בשירות / המוצרים שלנו, או שלא.

לתוכן טוב יש השפעה, לנראות האתר יש השפעה אף היא, אך כל אלו יכולים לשעמם את העין כיוון שהם דומים למתחרים, ומה גם שעומס תוכן יכול להצטייר כמגילה מרתיעה עבור גולש שרק עבר בסביבה.

וסרטוני תדמית? 

ההשפעה של סרטוני שיווק תדמיתיים ניכרת בכך שהם ‘שוברים את השגרה’ של העין עם וויזואליות. הם משאירים את הגולשים אתנו כדי להכיר אותנו, להבין את השירותים או המוצרים שלנו, ותוך כדי כל אלו, משכנעים אותם להפוך ללקוחות מן המניין. 

קצת עלי וקצת תיק עבודות 🙂

מי אני שאשבור לעצמי את המילה? נכון, יש לי נטייה לכתוב מגילות (האתר שלי הוא ממש מעין בלוג שכזה), אבל אם זה הרגע פגשתם בי לראשונה, אז אני מוכרח להראות לכם את הסרטון הבא:

ממש בקצרה עלי: שמי יובל מרום, נעים להכיר.

אני מפיק סרטוני תדמית לעסקים קטנים ובינוניים, מומחה לתוכן שיווקי בוידאו. מספר כובעים שמשלימים ביחד את התמונה המלאה.

אני מלווה ומייעץ לעסקים, ובונה איתם אסטרטגיות שיווקיות, ומעל לכול, נצמד לאהבה הגדולה שלי ביותר: הפקות ווידאו בשלל צורות ורעיונות.

כאן ריכזתי עבורכם מספר סרטוני תדמית שהפקתי, ושימו לב – אין באמת משך זמן מסוים שאליו אני נצמד. כל עסק וכל רעיון, מביא איתו מאפיינים נבדלים משלו.

על מה חשוב שנקפיד?

משך הסרטון לא משנה כלל. ייתכן גם שגולש אחד לא יסיים לצפות בסרטון של דקה בודדה בלבד, וייתכן שגולש אחר יריץ את אותו סרטון פעמיים.

מה שחשוב הוא שבכל רגע נתון, וכבר מן השנייה הראשונה – המסרים השיווקיים שלנו יעברו בצורה נכונה, מקצועית ושתעניין את הצופים.

אלו הם הפרטים הבולטים ביותר שעליהם אני שם דגש:

השפה של הצופים

או במילים אחרות – מיהו קהל היעד שלנו?

השלב החשוב ביותר באפיון סרטון תדמית הוא אפיון הקהל.

כך למשל, סרטון צבעוני מאוד של פירמת רואי חשבון זה בהחלט לא משהו שמתקבל על הדעת. הצופים שלנו כרגע מחפשים תחום רציני שמאחוריו עומדים אנשים רציניים. סרטון אסתטי, נקי וענייני, עם האנשים שמאחורי המשרד ומספר לקוחות שמעידים עלינו, יעשה את העבודה.

הדוגמה שלי עוד הייתה קלה למדי, הרי כולנו יודעים איזה קהל יחפש רואה חשבון. האפיון הוא מלאכת מחשבת. ממש תהליך שבו אנחנו מפצחים את הנוסחה כדי שהסרטון לא רק ייראה נהדר, אלא בעיקר ייגע בנקודה הנכונה. 

למשל: סרטון דינמי ומהיר של מסעדת בשרים חדשה שמתמקד בשפע הבשרים, באופן ההכנה ודרך ההגשה אל השולחנות, יעודד אנשים לבוא ולנסות. הוא ייגע להם בול ברגש הנכון שמחפש אלגנטיות, יוקרה ושפע.

או סרטון שמציג את חיי היום-יום בסטודיו לעיצוב. סרטון שמשרה תחושה של סביבת עבודה צעירה, של השראה ויצירה. הלקוחות שלנו עשויים בהחלט לחפש את הסטודיו הזה שייתן להם שפה מיתוגית שונה ובועטת.

המסרים השיווקיים

דרך הבנת קהל היעד, גם נלמד לדעת אילו מסרים נרצה להבליט בסרטון ואילו לא.

לפעמים זה קצת ירגיש כמו לחתוך בבשר וייתכן ונוותר על מידע מסוים, אך מנגד ניתן את קדמת הבמה לתמהיל של מסרים שאפשר לתרגם אותו לעסקים.

כאן נכנס מרכיב מרכזי נוסף בהכנות לקראת הכנת סרט התדמית שלנו, והוא אפיון העסק שלכם.

אלמד להכיר אתכם, את הנפשות הפועלות, את השאיפות ואת הרצונות. איפה אתם נמצאים היום ואיפה אתם רואים את עצמכם מחר.

יחד נפשט מסרים מורכבים לפשוטים ונביא אותם לידי ביטוי בוידאו.

רצף עלילתי נכון – סיפור

את המילה סטוריטלינג שמענו מכל כיוון, אבל אין מה לעשות אנשים זוכרים סיפורים, רגשות ולא בהכרח עובדות ונתונים. כאשר נשב לחשוב על הקונספט הנכון וממנו נכתוב את התסריט, נבנה אותו ב-Flow שיאפשר לצופים ממש לעבור מסצינה לסצינה תוך שאנחנו בונים את הסיפור בצורה נכונה וקוהרנטית.

אפשר לראות בזה ממש כמו היגיון של סרט או סדרה: ברגע שהעלילה כתובה נכון ומתוזמנת בצורה נכונה, כך זה מעורר סקרנות ולוכד את הצופה.

“אז לזמן אין שום משמעות?”

משך הסרטון לא משנה. היכולת שלנו לעבוד וללכוד את הצופה כבר משנייה הראשונה – זה העיקרון שמנחה אותי בעבודה מולכם. 

התייעצו איתי

אם חיפשתם אחר איש מקצוע שיפיק עבורכם סרטון תדמית קצר, אשמח להזמינכם ליצור איתי קשר, ולהתייעץ איתי בכל שאלה, תהייה והתלבטות.

אתם יכולים גם למלא את הטופס הבא ולקבל הצעת מחיר ממני 🙂

התהליך שאני מציע הוא אישי, ושם דגש ניכר מאוד על אפיון העסק ואפיון קהל היעד. התכנסנו כאן לשם הגדלת עסקאות / יצירת בנק לקוחות משלמים חדשים, זוהי המטרה וזהו היעד שנכבוש עם עבודה נכונה, מלאה במוטיבציה והשראה.

🎥 מעצים בעלי עסקים דרך שיווק בוידאו
🎙️ פודקאסט: על מה נדבר הפעם
🧠 מכור לסרטוני How To

שנדבר? מצפה להכיר

לחצו כאן עכשיו להתחלת שיחה