איך מוצאים בונה אתרים מומלץ?

המחשבה הראשונה שלכם היא וודאי שאני בונה אתרים בעצמי, וככזה וודאי שגם אפעל לשכנע אתכם לצרוך את שירותיי. אפתיע ואומר כי אינני בונה אתרים במקצועי. אני הרבה דברים אחרים, וזה כן יתקשר למאמר. בלי אותיות קטנות, זהו מאמר מידע בלבד :)
איך מוצאים בונה אתרים מומלץ?

אז למה הגעתם אל מגזין השיווק שלי, מה אני בעצם רוצה לומר?

אציג את עצמי ממש בקצרה, ונחזור הישר אל תוך המאמר; שמי יובל מרום, ואני יועץ שיווקי לעסקים שמתמחה בוידאו.

המטרה שלי היא לא לתת את השירות עצמו של בניית האתר, או הקמת הקמפיין שלכם בפייסבוק או בגוגל, אלא להיות האדם שמכיר את העסק שלכם ממש כמוכם, שחי אותו, שנושם אותו, שמוטרד אם הוא מרגיש שהפוטנציאל פשוט לא ממומש.

במסגרת השירותים שאני מציע, אני מדייק יחד עם לקוחותיי את הצרכים שלהם מעולם הדיגיטל, חוסך המון כסף המתבזבז על ניסוי וטעיה, וגם מכווין לבעלי מקצוע שאני מאמין כי באמת ובתמים יוכלו לסייע ולצעוד יחד עם בעלי / בעלות העסק ולקצור הצלחות.

כאן אמנה את הקריטריונים שהביאו אותי לזקק באופן קפדני את בוני האתרים שעובדים איתי.

בדיקת תיקי עבודות

יש מקצועות שבהם קורות החיים הם מה שמעניין, ויש מקצועות שבהם תיק העבודות הוא זה שנותן את השורה התחתונה.

אני ממש לא פוסל בוני אתרים שנמצאים רק בתחילת דרכם, ואפילו להפך: אלו יכולים להיות אנשי מקצוע סופר כישרוניים שמחפשים אחר פרויקטים חדשים, ועם מוטיבציה בשמיים להביא את המוצר המוגמר הטוב ביותר.

בין אם מדובר בבונה אתרים מנוסה ובין אם מדובר בבונה אתרים מתחיל, אני תמיד מבקש לראות עבודות קודמות.
לרוב אנחנו נוכל למצוא מעין ‘חתימה עיצובית’ מסוימת, מעין דפוס שחוזר על עצמו בעיצובי האתרים. ייתכן והדבר ימצא חן בעינינו, וייתכן מנגד שזה מה שיוביל אותנו להמשיך בחיפושים.

כל לקוח ולקוחה שפונים אלי ומבקשים הכוונה אל בוני אתרים, מקבלים תיקי עבודות שונים ומגוונים ממספר בעלי מקצוע שבהם אני מאמין בכל לבי.

*טיפ חשוב: בדקו איך האתרים מגיבים במחשב, בטלפונים ניידים ושימו לב מעבר לעיצוב למהירות שבה האתר נטען.

אפיון מאפייני האתר

לא כל בוני האתרים ידעו לתת לכם את השירות המצופה. זהו יכול להיות פקטור שיפקס עבורכם את בעל המקצוע הנכון.

ישנם בוני אתרים שמייעדים את עצמם לבנות אתרי תדמית, ישנם שבונים גם אתרים תדמיתיים וגם אתרי איקומרס (כלומר סחר אינטרנטי, אתר שאפשר לרכוש ממנו מוצרים).

מעבר לכך, תיתכן גם מורכבות רבה יותר, אם נניח ומדובר באתר פורטל עצום שנדרש למנוע סינון מתקדם, מועדון חברים הרשומים באתר וכן הלאה וכן הלאה.

נוסיף לכך גם את האלמנט העיצובי: יש בוני אתרים שהם גם מעצבים בחסד עליון. אם מדובר נניח באתר שחשוב שיהיה ייחודי בנראות, ייתכן ואכווין אתכם לאנשי מקצוע שיודעים גם לעצב ולמתג וגם לבנות את האתר מבחינה טכנית. אולי גם אגיד לכם כי הדבר הכי נכון עבורכם הוא לקחת מעצב בנפרד ובונה אתרים בנפרד.

הכימיה שלכם עם איש המקצוע

בניית אתרים היא בסופו של יום תהליך מאוד אישי.

מדובר בנכס דיגיטלי שמציג את העסק שלכם, שמציג אתכם. בימים הראשונים כאשר האתר שלכם רק יעלה לאוויר, תסמכו עלי, אתם הולכים לבקר בו הרבה. ליהנות רק מלהסתכל עליו.

לכן, חשוב נורא לא רק להסתמך על מאפיינים של יכולות טכניות או פרויקטים קודמים; ערכו שיחה עם איש המקצוע. תהיו בטוחים שכבר מן האווירה של השיחה, תוכלו להרגיש אם מדובר בבעל מקצוע שמשדר אתכם על אותו הגל.

השוואת מחירים

עניין המחיר הוא מעט טריקי.

בונה אתרים בתחילת דרכו יכול להיות מאד מקצועי, ועם זאת לקחת סכומים נמוכים יותר כיוון שהוא שואף לכמה שיותר פרויקטים, לתיק עבודות וללקוחות מרוצים שימליצו עליו.

אין ספק שצריך לערוך סקר שוק, ותוכלו למצוא פערי מחירים עצומים ומפתיעים. את הסעיף הזה שילבתי במאמר כיוון שלטעמי, מציאת בונה אתרים מומלץ איננה יכולה להישען על פרמטר שכזה. לפחות לא באופן מלא.

אני כן ממליץ שתייעדו לעצמכם תקציב מסוים. תחליטו שאתם משקיעים בעיצוב ובניית אתר התדמית שלכם 5,000 ₪ או באתר האיקומרס שלכם 15,000 ₪. אני סתם זרקתי כרגע דוגמאות שרירותיות, העיקר אבל שיהיה תקציב שינחה אתכם.

מכאן אוכל יחד אתכם, לזקק את בעלי המקצוע המומלצים ביותר.

ומה השירות שלי?

אני בעלים של סוכנות קטנה המספקת מספר שירותים לעסקים: ייעוץ לאסטרטגיה שיווקית מבוססת וידאו לעסקים, הפקת סרטוני תדמית (כאן שורשיי נעוצים למעשה) ושירותי שיווק באמצעות תוכן.

אם תשאלו אותי במשפט אחד מה ההגדרה: מעצים עסקים דרך שיווק בוידאו.

אני מלווה עסקים קטנים ובינוניים, מאפיין את צורכי העסק, ובונה תכנית ארוכת טווח עם יעדים ריאליים וצעדים ברורים ונהירים לכולם – מה עלינו לעשות כדי לפצח את הנוסחה. מה עלינו לעשות כדי לייצר עסק רווחי שנהנה מן האפשרויות הבלתי-מוגבלות של האינטרנט.

בכל שאלה, התייעצות או חיפוש אחר בונה אתרים מומלץ, אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר בוואטסאפ, לצלצל או להשאיר לי פניה באתר.

🎥 מעצים בעלי עסקים דרך שיווק בוידאו
🎙️ פודקאסט: על מה נדבר הפעם
🧠 מכור לסרטוני How To

שנדבר? מצפה להכיר

לחצו כאן עכשיו להתחלת שיחה