סרטוני תדמית לעסקים קטנים

רושם ראשוני – הרושם שמתקבל על אדם בפרק זמן שנע בין מספר אלפיות השנייה ועד למספרן של דקות בודדות [לקוח מתוך אתר מילוג – המילון העברי החופשי ברשת].
סרטוני תדמית לעסקים קטנים

מה בין הציטוט הזה לבין השירות שאני מציע?

בעידן האינטרנטי, אנחנו יכולים להיות עסק ענק של מאות אנשים, ואנו יכולים גם להיות עסק שמבוסס על אדם אחד בלבד! זה האופן שבו הלקוחות הפוטנציאליים שלכם יראו אתכם ברשת, ולו לשבריר שנייה, כדי שישפיע ויקבע אם הם ירצו לקבל שירות / לרכוש את המוצרים שאתם מציעים.

ויודעים מה? לא אחשוף שמות כמובן (למרות שעומד לי על קצה הלשון להדגים), אך אני יכול לומר בפה מלא שישנם אתרים ידועים היטב בכל בית בישראל, ובפועל הם מנוהלים ומתוחזקים על-ידי מספר אנשים בודדים בלבד.

וזו המומחיות שלי!

שמי יובל מרום, יועץ אסטרטגיה שיווקית ומומחה להפקת סרטונים לעסקים קטנים ובינוניים. כיף שבאתם לבקר 🙂

המטרה שלנו פה היא ברורה: לייצר אתכם סרטון שיעביר מסר שיווקי מדויק, קצר וקולע על העסק. 

סרטון שלא רק יספר עליכם, אלא גם יקלע בסגנון שלו אל קהל היעד. ייתן לצופה את האסמכתא שהוא או היא הגיעו אל המקום הנכון.

אתם יכולים לעבוד מהבית עם הפיג’מה ושיער פרוע ואתם יכולים להיות בית מלאכה שכלל לא מארח לקוחות במפעל; בזירה הדיגיטלית מה שמשנה זה כיצד יתפסו אתכם כבר מהרגע הראשון.

הנה כמה דוגמאות שכדאי לכם להכיר

אני מניח שאם קראתם עד לכאן, אז כבר הבנתם שתשובתי היא כן, אבל אני אומר שנשאל גם שאלה אחרת – 

האם יש לכם דף עסקי בפייסבוק או אינסטגרם? יש לכם אתר אינטרנט? או גם וגם?

אם אתם מטפחים את הנוכחות הדיגיטלית שלכם, אז סרטון תדמית מקצועי הוא בהחלט צעד מתבקש, והנה כמה סיבות שכדאי להכיר:

ברשתות החברתיות

זה יכול להיות פייסבוק, וזה יכול להיות אינסטגרם או לינקדין; בין בליל המידע שהגולשים נחשפים אליו בפיד שלהם, מספיק שהפרסומת הממומנת שלכם תעניק לגולשים הרלוונטיים חוויה מסקרנת ומדויקת, כדי שהם יעצרו הכול ויתמקדו בכם.

היופי שטמון ברשתות החברתיות הוא בכך שאנחנו יכולים לדעת איך להגיע אל האנשים הנכונים ולאפיין את קהל היעד בצורה מדויקת. החיסרון הגדול הוא שאותם אנשים כלל לא חיפשו אותנו, אלא אנחנו מצאנו אותם.

סרטון שובר את שגרת התמונות והטקסט שמלווה את הפיד, ואינסטינקטיבית מעורר סקרנות. ואם כבר עוררנו סקרנות, אז חשוב שנעשה את זה באופן מדויק.

באתר שלכם

בין שיש לכם אתר תדמית ובין שאתם מתחזקים אתר סחר (איקומרס), סרטון יכול לשדרג ולשפר את חוויית הגלישה של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

גולש שפוגש באתר שלכם בפעם הראשונה לא יודע מי אתם, ולא יודע עד כמה אתם טובים במה שאתם עושים או מוכרים. 

סרטון תדמיתי יוצר עם הגולשים גשר ראשוני חם וקרוב יותר.

לראות מי הן הנפשות הפועלות מאחורי העסק, מה לקוחות קיימים מספרים, איך המוצרים נראים בפועל או מה השירותים שלנו כוללים, פשוט שווה הרבה יותר מכול מילה כתובה.

ושלא תטעו, אני לא נגד טקסט בכלל, אך סרטון יכול לשבור את הקרירות של הטקסט הכתוב, להוסיף עליו וליצור מעטפת מסרים שיווקיים מלאה.

אנחנו בני אדם, אנחנו צמאים לקשרים חברתיים, ואנשים מחפשים פנים מאחורי העסק.

וטיפ קטן אחרון בנושא, אם אתם מקדמים את האתר שלכם אורגנית בגוגל, מחקרים מראים שאתרים עם תוכן משולב מדיה (תמונות וסרטונים) מתקדמים בצורה יעילה ועקבית הרבה יותר.

סרטוני תדמית לעסקים – איך מתחילים?

קודם כל, אני תמיד זמין עבור כל בעל ובעלת עסק לשאלה והתייעצות. אפשר לשלוח לי פניה באתר או להתקשר אלי ישירות (ואפשר גם לכתוב לי בוואטסאפ).

נניח ובשיחה בינינו הייתה כימיה טובה וכל הפרטים הוסכמו? איזה כיף! בואו נקפוץ אל תוך המסע המשותף שלנו להפקת הסרטון:

אפיון מקדים

המטרה הראשונה שלי היא להכיר אתכם, להבין מה השירות או המוצרים שאתם מציעים, מיהו הקהל שלכם ומה האווירה של בית העסק שלכם (משהו שמאתגר להעביר במילים, אך אני בטוח שאתם מבינים).

היכרות אמתית תאפשר לי לייעץ לכם איפה לשים את עיקר המיקוד, מה הם המסרים או הדגשים הרלוונטיים ביותר שצריכים להיות בקדמת הבמה.

ברגע שנגדיר את הקהל ואת המטרה שלנו, נדע גם לייצר את התסריט הנכון ואת סגנון הסרטון (דוגמת סרטון עדות של לקוחות, סרטון אווירה של בית העסק, סקירת מוצרים ועוד).

על סט הצילומים

בעיקר בשירות שאני מעניק להפקת סרטוני תדמית לעסקים קטנים חשוב לי לציין ולהרגיע: זה לא כל כך מלחיץ כמו שאתם אולי חוששים.

למעשה, לקוחות רבים יוצאים עם אופוריה מאותו היום. אל”ף זאת שבירת שגרה כיפית מימי עבודה רגילים, ובי”ת זאת חוויה מיוחדת כשאנחנו יודעים לאן אנחנו מכוונים ומה אנחנו רוצים להשיג.

אני אישית מתחייב לכם להמון כיף והנאה; אדריך אתכם בטרם הסרטון, נעבור על התסריט, נדע בדיוק מה צפוי לנו וכיצד ניגשים אל העבודה.

שלב העריכה

את כל חומרי הצילום הגולמיים אהפוך לכם לסרטון ייחודי לעסק שלכם.

כל מה שדיברנו לפני, כל מה שעשינו ביום הצילומים, הכול מתנקז אל הרגע הזה.

את הסרטונים אכין בפורמט המיועד והם יתאימו לכל הפלטפורמות: לאתר האינטרנט שלכם, לפייסבוק ולסטורי שבאינסטגרם.

איך מתחילים?

את כל חומרי הצילום הגולמיים אהפוך לכם לסרטון ייחודי לעסק שלכם.

כל מה שדיברנו לפני, כל מה שעשינו ביום הצילומים, הכול מתנקז אל הרגע הזה.

את הסרטונים אכין בפורמט המיועד והם יתאימו לכל הפלטפורמות: לאתר האינטרנט שלכם, לפייסבוק ולסטורי שבאינסטגרם.

מה לקוחות מספרים?

נועה רוזין
נועה רוזיןיוצרת תוכן ומגישת טלוויזיה
קרא עוד
אתחיל מהסוף: אני חייבת ליובל מרום חוב גדול במקום אליו הגעתי היום. הקמנו יחד את ערוץ היוטיוב שלי, אבל שיתוף הפעולה בנינו גלש גם ליצירת תכנים לפייסבוק, לאינסטגרם ועוד. את כל הרעיונות היצירתיים שהתחוללו אצלי בראש הוא ידע להוציא לפועל ולהוסיף יצירתיות, הבנה עמוקה בסושיאל מדיה וראייה עסקית. כמו רוב האנשים המוכשרים שאני מכירה, אי אפשר לסכם את היכולות של יובל במילה או שם תואר אחד, וזה גם היתרון שלו: הוא חוקר לעומק כל נושא שהוא נחשף אליו, לומד אותו על בוריו ובדרך כלל עולה על המורה. מלבד הכשרון והיצירה מדובר באדם שעומד תמיד בזמנים, מקצועי בכל הנוגע לכספים, כנה ואמיתי. כל אלה הם תכונות חשובות באיש מקצוע, עוד לא מצאתי.
רוני דלומי
רוני דלומיזמרת ושחקנית
קרא עוד
יובל עזר לי למצוא את השפה שלי בתוך עולם המדיה החברתית. במפגש קצר הוא עזר לי להבין יותר על המדיה ועל איך אני מוציאה מעצמי בה את המיטב. וכל זה תוך הקשבה ותשומת לב, בשיא המקצוענות ובאנרגיות הכי טובות שיש.
נטלי לוין
נטלי לויןעוגיו.נט
קרא עוד
וואו, מאיפה להתחיל? פניתי ליובל כי רציתי להרים את ערוץ היוטיוב שלי בצורה מקצועית ולהבין את הפלטפורמה לאחר שהרגשתי שאני פשוט לא מצליחה לפצח מה בדיוק קורה שם. כבר בפגישה הראשונה שלנו יצאתי עם כמויות ידע מטורפות, ולאורך כל המפגשים שהיו לנו הרגשתי שיש לי על מי להישען ואהבתי מאוד את ההכוונות של יובל, תשומת הלב לפרטים, הדגשים שהוא נתן לי והעבודה המשותפת (שמהר מאוד התרחבה גם לפלטפורמות נוספות). יובל הוא ללא ספק אחד מאנשי המקצוע הכי אדיבים, מקצועיים וכזה שפשוט גורם לדברים לקרות. שמים מטרה – פועלים לכיוונה. כיף לעבוד עם מישהו בצורה מסודרת, מובנית ומחוייכת כל כך! אם אתם מחפשים מישהו שיכוון לכם את הדרך בכל מה שקשור לתוכן, קידומו וכמובן עם דגש על יוטיוב – יובל הוא בחירה מצוינת. ובנימה אישית: יובל, אני מחכה ומצפה להמשיך לעבוד איתך גם בעתיד!
הילה וזוהר לב
הילה וזוהר לבאמני ילדים - תלתלית וזוקו
קרא עוד
יובל ליווה אותנו בהקמת הערוץ עד שהתחלנו לפרוש כנפיים ולעשות את זה לבד. למדנו לאט לאט (אבל בעצם מהר מהר כי יש כבר ערוץ יוטיוב!) לערוך ולצלם. התחלנו ליצור בעצמנו תוכן, למדנו איך לבחון ולהכיר את הקהל שלנו, להבין מה הוא אוהב, למה הוא מתחבר. הערוץ זימן לנו אפשרויות שלא חלמנו עליהן כמו עבודה עם יובל המבולבל, כל הקליפים שצילמנו וערכנו לערוץ נכנסו לערוץ הופ. יובל היה הבן אדם שכיוון אותנו לאורך כל הדרך, שדייק אותנו להפליא! מי שיעבוד עם יובל זוכה בענק!!! יובל הוא הבן אדם והאיש מקצוע המושלם לזה, כי בעצם הדרך קיימת וסלולה לכם, היא רק מעט חשוכה: יובל הוא האיש שיאיר לכם אותה עם פנס ענק ויעניק לכם ארגז כלים והוראות הפעלה ומכאן-השמיים הם הגבול!
שחר קידר
שחר קידרנגעת נסעת
קרא עוד
יובל יצר עבורי פרויקט מאוד משמעותי של סרטוני הדרכה ושיווק. הסרטונים העלו את העסק שלי למקום הראשון בתוצאות האורגניות בכמה פלטפורמות באינטרנט. יובל מקצועי מאוד, תכליתי, נתן לי מענה בתחום הקריאייטיב בו אין לי ידע, ודאג שהסרטונים והתוכן שלהם ישקפו את ליבת העסק שלי באופן הכי אמיתי. ממליץ בחום!
ירון פרוסט
ירון פרוסטמנכ"ל - פאלבישרז, סוכנות תוכן
קרא עוד
לא חשבתי שאפשר למצוא גם יוצר תוכן ויזואלי מוכשר וגם אדם נחמד, אבל טעיתי: ליובל מרום יש יכולות נדירות שמצליחות להרים כל פיסת תוכן לגבהים, וגם חיוך כובש שעושה טוב על הלב. הייתי רוצה לשמור אותו רק לעצמי אבל כשמגיע פירגון – מגיע!
עז תלם
עז תלםThe Kitchen Coach
קרא עוד
נעזרתי ביובל אחרי שנים שהרגשתי שערוץ היוטיוב שלי מדשדש. מצד אחד רציתי להביא רמה גבוהה של סרטונים, ומצד שני לא להיקלע להוצאות גבוהות מדי בהפקה השוטפת. יובל סייע לי לבנות תוכנית עבודה וליווי בזכותם ראיתי שאני יכול לתפעל את הערוץ ברמה גבוהה בכוחות עצמי, והוא היה (ועדיין נמצא) שם בשבילי לכל שאלה קטנה כגדולה. ממליץ עליו בחום לכל מי שמתייחס ליוטיוב כפלטפורמה רצינית ליצירת תוכן וערך וקהל.

אני זמין עבורכם לכל שאלה

הצעד הראשון הוא תמיד גם המאתגר ביותר.

אם עולה לכם ואפילו שאלה קטנה בנוגע להפקת סרטון תדמיתי לעסק שלכם, אני מזמין אתכם לשוחח איתי ולקבל הכוונה מדויקת הרבה יותר.

ואם נראה שיש התאמה, אולי הסרטון התדמיתי שלכם כבר ממתין לכם ממש מעבר לפינה.

🎥 מעצים בעלי עסקים דרך שיווק בוידאו
🎙️ פודקאסט: על מה נדבר הפעם
🧠 מכור לסרטוני How To

שנדבר? מצפה להכיר

לחצו כאן עכשיו להתחלת שיחה