סרטוני תדמית להשקת מוצר / שירות

אין דבר מרגש יותר מלסיים לפתח שירות חדש או מוצר שאותו אנחנו רוצים להציע לקהל הרחב. לרוב מדובר לא פחות מה’בייבי’ שלנו, דבר מה שאנו מאמינים בו בכל לבנו. תוצאה של ניסיון, מחשבה, יצירתיות והמון תעוזה. עכשיו צריך לבחון כיצד משנסים מותניים ומעניקים לכך את הבמה הראויה.
סרטוני תדמית להשקת מוצר / שירות

בניגוד לסברה כי סרטונים אלו מתאימים לעסקים וותיקים וקיימים בלבד, אני מאמין שהם יכולים לשרת נאמנה את כולם.

זו יכולה להיות מסעדה מוכרת שמשיקה תפריט חדש לחלוטין ומבקשת לשווק אותו ברשתות החברתיו. זו יכולה להיות חברה וותיקה לשירותי מכירות במיקור חוץ שכעת מציעה גם שירות לקוחות וגבייה.

אם נחשוב על כך לרגע, הרי שעסק חדש למעשה משיק את עצמו. מסעדה שזה עתה פתחה את שעריה בפעם הראשונה ומעוניינת למשוך אליה קהל של סועדים סקרנים, או חנות בגדים ואקססוריז לקהל הצעיר.

אילו עקרונות חשוב שינחו אותנו בהפקה?

בין אם מדובר בסרטון תדמיתי קלאסי ובין אם מדובר בשירות או מוצר מדף חדש שנכנס, הסוד להצלחה שלנו טמון קודם כל ב’שיעורי הבית’.

אני ואתם, מאפיינים את הקונספט, מבינים מה הם הדגשים העיקריים, מיהו קהל היעד שאמור לצפות בסרטון ולהגיב אליו, מהי השפה העיצובית שתלווה אותנו ובכלל – באיזה סוג של סרטון לבחור: עדויות של לקוחות שהתנסו במוצר / בשירות, או אולי סקירת המוצר, הצגת השירות בשעת מעשה וכיוצא בכך.

הנה כמה מן השאלות העיקריות שנבקש לענות עליהן:

בכמה מוצרים / שירותים מדובר?

האם זהו שירות אחד שנרצה לייצר עבורו סרטון אחד? או שמא מספר שירותים חדשים? האם המוצר/שירות מורכב וצריך להנגיש את המידע עליו? או שאולי נפיק תועלת רבה יותר ממספר סרטונים קצרים?

אלו הן שאלות מרכזיות שמוכרחות לקבל מענה כבר בפגישות האפיון הראשונות; זה גם יאפשר לנו לתכנן את הצעדים הבאים ולייצר תסריט מרוכז / מספר תסריטים, וזה גם יאפשר לי לתמחר וכמובן לתת לכם הצעת מחיר מדויקת :).

מיהו קהל היעד?

פייר אני אגיד לכם? זאת שאלה שאני שואל בכל סרטון תדמית, בין אם מדובר בסרטוני תדמית להשקת מוצר חדש ובין אם מדובר בסרטון שנועד לשווק באמצעות התוכן שבו.

דרך הבנת קהל היעד, נדע לענות על 2 שאלות ברזל חשובות:

  • איפה הסרטון יתפרסם? האם נרצה להתאים את הסרטון לקהל צעיר שנמצא באינסטגרם? או לקהל שהגיע לאתר אינטרנט ומבקש לדעת מיהו בית העסק, ומה הם השירותים שהוא מציע.
  • מה הסרטון צריך לכלול? מה יהיו הפרטים שייגעו ברגש של הצופים, ומהו שלד התסריט הכללי שעליו נרצה לבנות את הסרטון?

מהו הבידול שלנו?

השקנו עכשיו תפריט חדש למסעדה? או אולי שירותי גבייה במיקור חוץ? בדיוק כמו שאתם מאמינים במוצר שלכם, ויודעים עד כמה כל מי שיקבל מכם שירות / ירכוש מכם מוצר, יזכה. כך אני רוצה לשדר את הרגש הזה דרך הסרטון.

לא מדובר בתהליך קל, לעתים אפילו נשבור את הראש. זה חלק מהשירות, ואני אתכם משלב התכנונים הראשוניים, דרך הצילומים והעריכה ועד לקבלת מוצר מוגמר.

איפה נפרסם את הסרטון?

לצד הפקת סרטוני תדמית, עבדכם הנאמן כאן הוא גם יועץ שיווקי לעסקים.

המשמעות היא שאני מלווה בעלי ובעלות עסקים, ומפלס יחד איתם את הדרך בעולמות השיווק הדיגיטלי.

תחום הפרסום והשיווק עמוס במונחים, באפיקים פרסומיים ואסטרטגיות. עבור בעלי ובעלות עסקים יש את השורה התחתונה: כמה השקעתי ומה יצא לנו מזה. פעמים רבות מגיעים אלי בעלי / בעלות עסקים שחוו ניסיון עגום בתחום. השקיעו את מיטב כספם ולא ראו מכך תועלת, או לפחות תועלת רבה.

כחלק מן השירותים שאני נותן, תוכלו גם להיעזר בי כדי לדעת היכן לפרסם את הסרטון ובכלל – מה לעשות כדי להשיג יותר לקוחות, יותר רוכשים וצמיחה עסקית יציבה.

לא לשם כך הגעתם לכאן, ולכן לא אלאה אתכם בפרטים, ותוכלו לדעת על כך יותר במאמר שמסביר על תפקידי כיועץ שיווק דיגיטלי.

התייעצו איתי

שמי יובל מרום, מפיק סרטוני תדמית, יועץ שיווקי לעסקים ומומחה לשיווק באמצעות תוכן.

בחיפושכם אחר איש מקצוע להפקת סרטוני תדמית להשקת מוצר חדש, אשמח להציע לכם את שירותיי. אני מזמין אתכם ליצור איתי קשר או להשאיר לי פניה באתר לקבלת שיחה ידידותית, לא מחייבת וייתכן מאוד שגם תהיה עמוסה בטיפים שיעניקו לכם הרבה יותר הכוונה.

מחכה לשמוע מכם!

🎥 מעצים בעלי עסקים דרך שיווק בוידאו
🎙️ פודקאסט: על מה נדבר הפעם
🧠 מכור לסרטוני How To

שנדבר? מצפה להכיר

לחצו כאן עכשיו להתחלת שיחה