כך איילת העיזה לעמוד מול המצלמה ואפילו התחילה לאוהב אותה

"מבחינתי אתה פרצת עבורי דרך. משהו שהיה נראה לי בלתי אפשרי הפך לקיים…"

5/5

על איילת: עסק בינוני, שברה את מחסום הוידאו

המסע המשותף

החוויה של איילת מהתהליך

כבר תקופה ארוכה מאד רציתי לפצח את התוכן בוידאו של העסק שלי, לא היה לי מושג איך לעשות את זה לבד. ומבחינתי הרמה הבאה של התוכן בעסק שלי הוא וידאו שמנגיש אותנו יותר לאנשים. היו לי ניסיונות קטנים בתקופה הזו, אבל הרגשתי שזה לא זה.

הגעתי אל יובל אחרי שהאזנתי לפודקאסט שלו ושל נועה רוזין, שלחתי לו הודעה באינסטגרם ומיד קבענו פגישה. רציתי לקבל עצות פרקטיות וגם נקודת מבט מקצועית של איך נכון ואיך סוג של תוכן צריך לייצר לעסק שלי.

התחלנו בשיחת ייעוץ ותוך כדי השיחה כבר היה לי ברור שיובל מבין אותנו ושברור לי שאני לא הולכת לעשות את הצילומים לבד אלא עם יובל. כשבחרתי להפיק את הוידאו הייתה לי ציפייה לקבל סדרת סרטונים איכותית שממחישה בדיוק מי ומה אנחנו.

כבר בשיחת הייעוץ הראשונה בנינו קונספט, מיד יובל זיהה את האופי והערכים שלי שהם בעצם גם של העסק. יובל ידע לתרגם את הקונספט לסביבה נוחה ונעימה שבה אני ארגיש הכי בטוחה שיש. והמדהים היה שזה זרם כל כך טוב שהספקנו באותו היום לצלם מעל 10 סרטונים שונים לעסק.

לצד התוכן והוידאו, קודם כל העזתי לעמוד מול מצלמה וזה היה מדהים. התגובות שקיבלנו מהלקוחות היו מדהימות הם ממש אהבו את הקונספט. מתכונים שהועלו לפני ראש השנה גרמו לבוסט פסיכי של מכירות וזה בעיקר עשה לי חשק לעוד.

היום אני מבינה שהרבה יותר קל ופשוט להנגיש מידע בתוכן ויזואלי של וידאו מאשר רק תמונה ומלל וזה בהחלט תחום שאני רוצה להגדיל ולהרחיב בעסק. ברור לי שבסוג עסק כמו שלי זה צריך להיעשות בכלים מקצועיים ועם אנשי מקצוע.

לאתר התבלינים של איילת

הצד שלי בתהליך:

את איילת הכרתי (מרחוק) זמן רב לפני שהתחלנו לעבוד יחד, הצצתי כצופה מהצד על הפעילות המדהימה שלה בעסק – “התבלינים של איילת”. כשקיבלתי את ההודעה הראשונה מיד התרגשתי וציפיתי לעבוד יחד.

כבר בשיחה הראשונה גיליתי אישה חזקה, חכמה ואינטליגנטית שמנהלת עסק מדהים. ברור לכם שהתהליך עם איילת היה כיף ובעיקר טעים. הפגישה התחילה בפיצוח האישיות והערכים שצריכים לצאת מהעסק של איילת דרך הוידאו ונגמר במארז מפנק שניסים בעלה של איילת הביא לי 😊. את הפוקוס בתהליך אני רוצה לשים דווקא על היום צילום ובפרט על הרגע שניסים, בעלה של איילת התחיל לבכות (בהמשך תבינו למה).

לאורך השיחות שלנו איילת אמרה לי שקשה לה להצטלם, מהסיבות הרגילות: ציוד, ידע וזמן ואיך לא – לעמוד מול המצלמה. אני לא מאמין ב”תירוצים” האלו, בטח לא שאיילת מספרת אותם. מיד הכנסתי אותה לדמיון ולחלום שנרקמו לי בראש: “אני רוצה שהצופה ירגיש שהוא נכנס אלייך הביתה למטבח וירגיש כמו בן בית, פשוט תהיי את – תבשלי ותסבירי לי” את תבשלי כמו שאת יודעת ואני אצלם וקצת אציק לך עם שאלות קטנות- וכך היה.

אני קופץ קדימה ברשותכם. כמו שכבר קראתם הצילומים עברו מדהים ובאמת הספקנו הרבה מעל המצופה. לאורך כל היום הזה אמרתי לאיילת: “וואו! אני לא מבין מה רצית מעצמך וגם ממני… את פשוט כובשת את המצלמה- נעימה, עם ביטחון ופשוט בא לי לראות ולהקשיב לך מבשלת כל היום”.

במהלך הצילומים ניסים הלך להביא לי עוד 3 מארזים שהזמנתי מהתבלינים שלאיילת 😊 וכשהוא חזר הוא התיישב בשקט בצד כדי לא להפריע בזמן הצילומים. לא עבור 5 דקות ולאט לאט אני שם לב שהעיניים שלו מתחילות לנצוץ.

עכשיו תבינו ניסים בעל חזות “קשוחה וגברית”, אמרתי לעצמי אין מצב. איילת קלטה את ניסים בצד ומיד הצטרפה אליו- כשהיא שאלה את ניסים מה קרה? בצחוק שמלא ברגש, הוא אמר לה שהוא מתרגש לראות אותה מצטלמת ככה, “את נולדת לדבר הזה” אמר לה. ואני… אני עומד בצד, צועק על השניים בהתרגשות “מספיק אני אתחיל לבכות גם!”.

הסיפור הזה הוא הסיבה שאני כאן- להעצים א.נשים (ועל הדרך עסקים), לעזור להם לבטא ולהגשים את עצמם, ועל הדרך התוצאות השיווקיות המעולות יגיעו. אז בנימיה אישית אני רוצה להגיד תודה ענקית לאיילת, תודה על זה שנכנסת לי לחיים ואפשרת לי להתחבר למסע האישי והעסקי שלך דרך שיווק בוידאו.

ואם הגעתם עד לקטן ואתם מהססים לעשות את הצעד הראשון- קבלו הזמנה חגיגית ממני: הצטרפו לקורס חינם שלי: מבוא ליסודות השיווק בווידאו לעסק הקטן ותתחילו להכניס וידאו לחיים- זה כיף (וממכר!)

🎥 מעצים בעלי עסקים דרך שיווק בוידאו
🎙️ פודקאסט: על מה נדבר הפעם
🧠 מכור לסרטוני How To

בגלל שצפית בסיפור של איילת ונציה מישר

קורס חינם: מבוא ליסודות השיווק בווידאו לעסק הקטן

ליווי אישי: פיצוח השיווק בוידאו מהתכנון ועד הביצוע

הפקות וידאו: הפקת סרטונים לבעלי עסקים

קורס ידידותי: צילום ועריכת סרטונים לעסקים

איילת ונציה מהתבלינים של איילת

תודה על המילים החמות

יובל! מבחינתי אתה פרצת עבורי דרך. משהו שהיה נראה לי בלתי אפשרי הפך לקיים ואפשרי בזכות המקצועיות, הנעימות וההכוונה שלך!